Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M, TAKKO, NEW YORKER, F&F,...

Kaarooliinaa kérdése:

H&M, TAKKO, NEW YORKER, F&F, CCC, DEICHMAN! A termékekről vélemény? Tudtok olyan boltot ahol normális a minőség és nem kínais? És olyan cipőboltot ahol tovább tart a cipő szavatossági ideje mint 1 hónap a lábamon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 20:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
53%

Cipőbolt: Sebastiano és Deichman.

Nekem a Takko a kedvencem, meg a C&A..

2014. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
53%
A H&M szerintem nagyon jó üzlet, egyrészt megfizethető az ár, szerintem nagyon jó ruhák vannak, és a minőségük is jó, én meg vagyok velük elégedve. A New Yorker is egy szuper bolt, bár a fiatalabb korosztály talál ott magának ruhát. Az F&F-ben a minőség és az ár is jó. Na most jön a feketeleves. A CCC egyszerűen szörnyű. A minősév po sék, a cipők 2 hónap alatt "szétmennek" és szerintem az ár sem a legjobb, bár ez cipő kérdése, elég változó. A Deichman az örök kedvenc, megfizethető ár, szuper minőség, imádom! Személyes kedvenc boltjaim a Bershka és a Stradivarius. Ezeket nagyon ajánlom. Jó vásárolgatást! :)
2014. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

H&M, Takko, Nem Yorker (még a C&A meg a Cosmos) egykutya és sz.r. Sima, egyszerű, testhezálló fekete és fehér felsőket hordok csak, de amiket ezekben lehet kapni, az vagy olyan, hogy tömb alakokra szadják és eláll derékban/hasnál, nulla karcsúsítottság, vagy bordás és nyúlik össze-vissza, vagy két mosás után elveszíti a formáját és tekeredik, vagy felemeled és átlátsz rajta, olyan vékony gagyi minőségű. A nadrágokról ne is beszéljünk, ami végig jó (vádli, comb, fenék, csípő), az hasnál úgy eláll, hogy beférne mallém még egy dinnye is, pedig nem kismamanadrágokat próbálok.


F&F-et nem simerem.


CCC-ből és Deichmann-ból is csak olyat érdemes venni, ami tiszta bőr, mert az legalább minőség. A műbőr meg vászon ugyanolyan gány, mint a kínaiban lévők.


Ha normális felsőket akarok, a Hádába megyek, ha normális egyszínű nadrágot, akkor az Invázióba.



Deichmannban és CCC-ben is torvább tart a szavatosság 1 hónapnál, asszem fél év.

2014. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

H&M - elég jó, szeretm bár cipőt pl ott nem vennék

Takko - egy kalap szär, gicces és gagyi

NEW YORKER- gagyi de jól néz ki a cuccok egy része

F&F - meglepően jó minőség, de a tecsóba bemenni kicsit undi

CCC - nemt tom, egynek elmegy, nem ismerem annyira

DEICHMAN - a kínaitól kicsit jobb minőség, de sokkal drágábban, sztem nem éri meg

2014. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A New Yorkeren kívül minden nagyon jó, jó minőségű. New Yorkerben vettem pár ruhát, de megbántam. A pulcsik első pár mosás után kibolyholóztak, a pólók egy hónapot bírnak, vettem múltkor egy csipkés ruhát. Egy alkalomat bírt, mert szétfeslett a csipke. A nadrágokról meg ne is beszéljünk...
2015. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Személy szerint Én nagyon szeretem a H&M-et, cipőt is onnan szoktam venni, mivel a férfi cipőik nagyon jók.
2016. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!