Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek, asszonyok,...

Lányok, hölgyek, asszonyok, nők: ti hol és milyen anyagú, márkájú női alsót szoktatok venni, ami normális minőségű?

Figyelt kérdés

Vettem néhány fehérneműt (női alsókat) mostanában és kiderült, hogy elég silány anyagból vannak. Az általam korábban vásároltak sem voltak nagyon jók, de ezek a mostaniak nagyon rosszak.

Ajánlanátok normális anyagú, normális minőségű bugyikat? Akár márkát is. Remélem, tudtok segíteni!!!



2013. aug. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Triumph, de nem túl olcsó.. Illetve van a premier outlets centerben egy intimissimi/tezenis/calzedonia bolt ahol lehet olcsón jó minőség bugyikat venni, párszáz ft egy darab.
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. aug. 27. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és az outlet intimissimi/calzedonia/tezenisben mindig vannak szuper harisnyák, felsők, melltartók is!! :) Megéri benézni, én még sosem jöttem el üres kézzel. :D
2013. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó, hogy még ezt is megírtad, köszi! :-) Mindkét válaszodra ment a zöld kéz!!!

Még egyszer köszönöm a segítségedet!

2013. aug. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!