Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem a New Yorker ratyi...

Szerintem a New Yorker ratyi minőség, a Takko sem árul normális ruhát, de a Tally Weijlben sem találni olyat, amire azt mondom, hogy jó. Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Viszont a helyi butikban, ami szinte ismeretlen "márkákat" árul 100x jobban kinéző ruhát találok, az anyaga is jó, és tartós.
2013. ápr. 7. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindent Kínában gyártanak mit vársz? :) Nekem egyikkel sem volt különösebben rossz tapasztalatom. A ruhák egy idő után elhasználódnak én ehhez vagyok szokva nem tudom te milyen örökéletű darabokat hordasz :D
2013. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem se jönnek be az ezekben a boltokban kapható ruhák minőségileg de kinézetre sem. Nekem kevesebb ruhám van, olyan a munkám is, hogy inkább szaladgálós, elég kevés, de kényelmes és tartós ruha, ami nem nyúlik ki rajtam, ha esetleg megizzadok. Így drágább üzletekben vásárolok. Fiatal iskolásoknak tudom elképzelni ezeket a márkákat, ahol inkább a divat számít, és hogy minél változatosabban tudjanak öltözködni.
2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is gagyi minőségűek ezek
2013. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is gagyi a New Yorker, meg a Takko, a Tally Weijlbe meg ha jól tudom csak női cuccok vannak, ezért oda be se szoktam menni. xD

De egyébként a C&A meg a H&M is gagyi. A Zara meg a Van Graaf a legjobb <3

2013. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Vettem a New Yorkerben egy felsőt, ami egy hét után bolyhos lett, hamar tönkre is ment. A színüket is hamar elvesztik, a gatyák gyorsan kikopnak, kiszakadnak. Közben pedig nem is olcsók.
2013. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem mind jó de, hogy kinek melyik tetszik ez a stílusától is függ, mert a New Yorker-ben inkább vagány ruhák vannak a többibe meg inkább nőiesek
2013. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
A New Yorkerben rengeteg a hihetetlen rossz minőségű ruha.
2013. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A New Yorker legtöbb ruhája nagyon rossz minőségű. Hamar elveszti a színét, elszakad, kinyúlik. Takkoba nem vásárolok, mert az ott kapható legkisebb méret is 5x nagyobb rám, a Tally Weijl-el semmi bajom.

H&M-ben szoktam vásárolni és szeretem az onnan vett ruháimat. Még semelyikkel sem volt problémám.

2013. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
New Yorker-be nem szoktam vásárolni se a Tally-ba. Takko-t viszont szeretem, nekem tetszenek az ott kapható ruhák és a minőséggel sincs bajom, nyilván elhasználódnak a ruhák egy idő után, mégsem olyan hamar mint a kínais boltokba vásároltak, amik elég hamar kinyúlnak, kikopnak. Nekem ez a tapasztalatom.
2013. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy csak rosz minőségű ruha van a New Yorkerben. Vettem ott nadrágot, és ha a cimke alapján mosod nem fakul ki, meg nem is megy hamar tönkre. Ugyanakkor én is belefutottam olyanba, ami gyengébb minőségű volt az ára ellenére.
2013. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!