Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tuntessem el a bajszom?...

Hogyan tuntessem el a bajszom? L/15

Figyelt kérdés
Regebben csak a szam szelen volt par sotet szor es kiszedtem szemoldok csipesszel. Rossz dontes volt es mar majdnem az egesz bajszom latszik, foleg fenyben. Le gyantazni nem akarom sem borotvalni hanem szokiteni,csak nem tudom hogy hol lehet venni (Bp.-n) ilyen "szor festeket" vagy micsodat,vagy barmilyen mas tipp/otlet is jo. Kerlek segitsetek! Elore koszonom!

2013. nov. 18. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
En gyantaznam a helyedben rendszeresen. Oke hogy lany vagy es nem erzed ugy hogy borotvalkoznod kellene, de szerintem jobb otthon megcsinalni ahol magad vagy, mint egyszer valamilyen veletlen folytan az osztalytarsakkal mondjuk lefolytatni egy "Te Neked bajszod van es szokited????" beszelgetest.
2013. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miert nem akarod gyantaztatni?nem faj annyira csak egy kicsit es megszokod,nem erositi a szort sot!! nem is draga dolog kozmetikus kb 500ft-ert csinalja,de otthon magadnak is megtudod csinalni,rengetegen ezt csinaljak csak ez nem egy olyan tema amirol szivesen beszelnek.

Attol,hogy befested ugyan ugy ott lesz es latszani fog.

2013. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkabb szoke legyen es latszodjon.. mint hogy gyantaztatom es erosodik szoval hol lehet ilyen szokito cuccot venni? Vagy ez sima festek?
2013. nov. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!