Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldök piercinget mennyi...

A köldök piercinget mennyi idő után vehetem ki a szúrástól számítva, hogy kicseréljem?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 10:50
 1/5 anonim válasza:
Fél évig legalább várnod kell, hisz ennyi a minimum gyógyulási idő. Aztán pedig látni fogod, mennyire oké: ha stabil a lyuk, nem sebes sehol stb. akkor nyugodtan kicserélheted.
2013. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után lehet kicserélni. :)
2013. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-ket het utan ki lehet venni, ha ugyancsak orvosi acel vagy titan ekszert raksz be. Nekem kb 10 napja van es ma kivettem, hogy kitisztitsam. Meg nem gyogyult be teljesen, de mar szep :)
2013. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nehogy kivedd 1-2 hét után... normálatlan... 3 hónapot ajánlanak... én 4 hónapot vártam és nem történt semmi baj... nah jó csak annyi hogy visszakellet cserélnem de az a pc hibája volt mert az új túl nehéz a dísze:P
2014. jan. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsika, kivettem 10 nap utan, kitisztitottam es visszatettem. Es meg mindig elek
2014. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!