Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olvastam, más feltett kérdések...

Olvastam, más feltett kérdésekben, hogy a ricinusolaj jó a szempillák növesztésére. Hogyan használjam? Rajta kell hagyni egy darabig, majd lemosni, vagy beivódik? És legfőképpen: hol lehet kapni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy a legpraktikusabb használni, hogy megtisztítasz egy régi szempillaspirált, és azzal viszed fel. Én lefekvés előtt szoktam, és rajta hagytam éjszakára, be nem ivódik, reggel lemostam. Mondjuk nem szerettem, mert még így is kenődött, úgyhogy nem használtam sokáig. Talán nappal jobb lenne, mondjuk esténként, egy 3-4 órára, aztán lefekvés előtt le lehet mosni.
2013. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja a legfőképpen fontosat kifelejtettem. :D Gyógyszertárban lehet kapni, egy kis üveg 100-300 forint között van.
2013. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. nov. 20. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A szempillák egy bizonyos hosszra nőnek mindenkinél, ennél hosszabb nem lesz akkor sem ha olajat kensz rá. A ricinus nem erre való, nem is jó rá.
2013. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!