Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik mellem kisebb mint a...

Az egyik mellem kisebb mint a másik. Mit csináljak h kiegyenlítődjön?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nem tudom mit kezdjek ezzel...amúgyis kicsik a melleim viszont formásak de az egyik kisebb mint a másik:( melltarrtóba és bikinbe nem lehet látni de anélkül én úgy érzem nagy a különbség bár lehet én túlzom csak el.

nem tom h mit szólna ehez egy srác...


2008. júl. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem is kisebb az egyik, mint a másik,de ez rajtam kívül még senkinek sem tűnt fel :) SZERINTEM senkinek sem teljesen egyforma a két melle, hacsak nem szilikon :)

2008. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik páros testrészünk sem ugyanakkora. A szilikon mellek sem pont egyformák. Amúgy lehet, hogy csak te látod "ennyire" vagyis érted, lehet a fiúd észre sem fogja venni. Van olyan akinek viszont nagyon rossz a helyzete, és látszik melltartóban, fölsőn keresztül is. De ha bele gonoldsz.. még jól is jöhet, ha a fiú a kicsit szereti akkor van az is, ha vki a nagyot van az is. :D
2008. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond - láttam már ilyet. Még lehet, hogy tetszeni is fog a fiúdnk, hogy nem szokványos - de az is lehet, hogy észre se veszi.
2008. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sem egyenlő.:c

De nekem a szememnél is igy van.

Az eegyik nagyobb mint a másik.:D

a mell egyáltalán nem feltűnő.:)

2014. szept. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!