Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan készítmény,...

Létezik olyan készítmény, rúzs, krém, akármi, ami világositja a ajkamat?

Figyelt kérdés

Szőke haju, világos arcu,kék szemű csaj vagyok, és ha megyek valahova állandoan bekell kennem rúzzsal nameg szájfénnyel a ajkaimat, mert nagyon kiüt az arcombol,szinte majdnem piros:S

Esetleg valami ruzs és szájfény ami sokáig rajtamarad a számon?


2009. nov. 21. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Manhattan-nek van kétkomponensű rúzs/szájfény terméke. Az alapszín (rúzs) órákig fent van, nem csomósodik, nem kopik. Ha nem teszem rá a szájfényt, egész nap is fent marad úgy, hogy eszem-iszom napközben.

Egyébként sokan irigyelnének a szép piros ajakért:-)

2009. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nemmondom h nemszép, csak az a baj hogy nemillik ,nagyon elüt, de köszi a válaszodat, kiprobálom:)
2009. nov. 22. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokan szeretnének ilyen természetesen piros ajkat sápadt helyett. :) (Persze ez gondolom nem vigasztal, sokan szeretnének élénkebb színű hajat is, akinek meg eredetileg olyan azzal csak ő maga nem elégedett, más meg ölne érte).

Divatos amúgy a piros száj mellett az, amelyik "beleolvad'' az arcba, a szín eltűnik de a formája megmarad, nude ajak, bőrszínű ajak talán..Nem tudom mi benne a szép, egyszer talán kipróbálom magamon. A Catrice-nak (Rossmann) van (nézegettem) a rúzsai között nude ill. bőrszínű, elég intenzívnek tűntek, talán még a piros ajkakat is lefedi (sajnos nem tudok nevet meg számot mondani, nézegesd a tesztereket), de a Beyu-nak is úgy tudom van olyan bézse ami elég intenzív szájfény létére. Bár nem tudom, milyen színű ajkat szeretnél piros helyett, Catrice-é nem drága és mindenféle színű rúzsaik és szájfényeik vannak.

Sok sikert! (26/L)

2012. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!