Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha én nagynak látom a fenekem...

Ha én nagynak látom a fenekem annak ellenére, hogy jó rám a 32-es gatya is akkor más is annak látja?

Figyelt kérdés
A derekam elég vékony és ahhoz képest nagynak tűnik a fenekem. Alapból homokóra alakom van, de a mellem se túl nagy és nem ellensúlyozza a popsim. Ezért úgy tűnik mintha óriási lenne. Pedig hogyha a legkisebb nadrág jó rám akkor nem lehet olyan nagy. Csak én láthatom annak? Vagy így mást is taszít?

2013. dec. 1. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak kb. 140 centi vagy a 32-es gatyádhoz, akkor lehet arányaiban nagy a segged.

Ha ennél magasabb vagy, akkor javasolt, hogy fizess be végre egy pszichológusra!


A női méretezés (normális magasságú nőknél) 36-tól indul. A 32/34 csak bakfis méret.

2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
170cm magas vagyok. És 52kg
2013. dec. 1. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt a 32-es nem a legkisebb méret, én 25-öst hordok.

Szerintem a 32-es nem nagy, inkább átlagosnak mondanám.

Ha viszont nagynak tartod a feneked akkor próbálj fenéktorna gyakorlatokat végezi.

Egy ismerősöm Rubint Réka gyakorlatokkal próbálkozott, és pár hét alatt formásabb, kisebb lett a feneke.

2013. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egek, 3-as!

Két különböző számozásról van szó, s a te 25-ösöd pont a 32-esnek felel meg! :D

2013. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
farmer számozásban én is 25öst hordok
2013. dec. 1. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én farmerban 28-29-es nadrágokat hordok és normális, csinos alakom van. Te valószínűleg túl vékony vagy.
2013. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!