Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Labret piercingről mi a...

Labret piercingről mi a véleményetek? Eltávolítása után a heg/lyuk mennyire tűnik el?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik, szeretném megcsinálni. De előbb vélemények alapján döntenék. A lyukacska utána mennyire tűnne el és húzódna össze? Amúgy pedig ha jóllátom ezt a piercinget is már mintha kifelé szedegetnék, nem "divat" már csináltatni. Ti hogy gondoljátok? L/21



2013. dec. 3. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Most őszintén kit érdekel, hogy divat-e? Nekem is van csak patkó van berakva nem pötty. 3 hete van meg, én nagyon szeretem

ne azzal foglalkozz, hogy mi a divat hanem saját egyéniséget alakíts ki :)

az összehúzódást illetően nekem volt régen egy ajak piercingem jobb oldalon 1,5 éve vettem ki és alig észrevehető nyoma van, tehát gondolom ez is csak egy pici nyomot hagy maga után

2014. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!