Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki felhizlalni?

Miért akar mindenki felhizlalni?

Figyelt kérdés
nyár óta fogytam egy keveset. kilóban nem sokat, vagyis igazából fogalmam nincs mert nem szoktam mérni magam, de izmosodtam inkább, ezért más a testem. normálisan eszek, csak hanyagolom a csokit meg az értelmetlen kajákat, de ezt nyilván azért is mert feszesedni meg izmosodni szeretnék még és azt rossz étrenddel nem lehet. de mindenki állandóan etetni akar meg mondogatják hogy ne fogyjak már meg ilyenek és nem értik meg hogy nem akarok fogyni és nem is fogok, eszek eleget, de attól hogy nem kérek sütit meg csokit attólmég nincs bajom, nem kell etetni engem. nem nézek ki egyáltalán annyira soványnak, csak maximum azért látnak vékonynak mert változtam. elegem van már, mit csináljak hogy megértsék hogy nem azért nem eszek olyan kajákat mert hízlal hanem mert nem egészséges és csak hátráltat az izmosodásban.
2013. dec. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: izmosodni fogyással nem tudsz


izmosodni csak mozgással tudsz, tehát ez már bukott.

"Értelmetlen kajákat" : fehérje és hús? az ok, hogy nem eszel csokit, de ha olyan sokan mondják, hogy egyél, akkor nyilván nagyon sovány vagy, csak nem látod be


ha meg az oszt. társam Dzsénifér vagy Érdről akkor:

Hát Dzsénifér te anorexiás vagy, egyél fiam!

2013. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
epp ez az, nem akarok fogyni, tudom hogy ugy nem is lehetne izmosodni. ezert rendeseneszek mindent, hust is meg rengeteg zoldseget es gondolom ezert hiszik hogy fogyozok. de attol hogy zoldseget eszek attol meg eszek mast is.. es egyaltalan nem agyok csontsovany, vekony vagyok, de nem nagyon, teljesen atlagisan
2013. dec. 9. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!