Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék tetkót, csak félek,...

Szeretnék tetkót, csak félek, hogy ha teherbe esek, akkor aztán megnyúlik, vagy csúnya lesz ahogy nöl a hasam. Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link] Blogspot.com/2009/10/female-tattoos-with-image-hawaiian. Html


az utolsó az amelyiket szeretném. a csillagos, meg a virágos.


öszinte válaszokat kérek, s ha lehet, akkor olyanok irjanak akinek ilyen tetkójuk van, vagy aki ismer ilyen tetkós csajt, s a terhesség után milyen lett a tetkója, böre.


thx.


2009. nov. 25. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Butaság lenne összefirkálni magad múló divat kedvéért.
2009. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tetkót legalább 13-14éves korom óta szeretnék. meg ha vissza olvasnál, a kérdésem újra elolvasnád, akkor nem ez volt a kérdésem, hanem hogy megnyúlna-e a böröm, és elrontaná-e a terhesség a tetkóm..


20/L

2009. nov. 25. 10:44
 3/8 anonim válasza:
Nem fog megnyúlni. A barátnőm szét van varrva, és semmi baja a tetkóinak. Persze ne a hasadra, és ne hízz meg a terhesség alatt 30 kg-t.
2009. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oh köszi..van kép a tetkóról..egy fájl..ott látszik a tetkó.olyat szeretnék..nem éppen a hasamon lenne. hanem inkább az oldalamon, s a tetkó vége, a hasam felé végzödne (mint a képen). de nem direkt a hasamon.
2009. nov. 25. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, a hasadra ne tetováltass, mert a terhességi csíkok tönkreteszik és sosem lesz a régi. nekem a lapockámon van. de mondjuk oldalra talán már csináltathatod.. persze ez nagyon emberfüggő, a hasa sem lesz ronda mindenkinek szülés után.

az elsőnek meg üzenem, hogy avgy válaszoljon a kérdésre vagy hallgasson. egyébként a tetoválás nem múló divat, a kérdező meg nem kioktatást kért.

2009. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a harmadik válaszolónak is :) és azt is, hogy kimondta azt amit én akartam az elsö válaszolónak.


a tetkó még akkor divat volt, amikor még apum apja fiatal volt, és még mindig sokan csináltatnak. szerintem ez igy is marad, még léteznek emberek. és én nem divatból csináltatnám, hanem azért mert tetszik, és szeretnék.

2009. nov. 25. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
hát..ha a hasadra akarod, tényleg csúnya lesz.
2009. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas hasam volt,mégse lett egy darab csikom se, és laposabb a hasam,mint terhesség elött. Úgyhogy nem törvényszerü,hogy lógós lesz a böröd.
2009. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!