Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy rövid szövetkabát...

Ciki ha egy rövid szövetkabát alá térdig érő kardigánt veszek?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan öltözzek, hogy ne fázzak? A hosszú kardigánjaimat szeretem, melegek, nem fázom bennük, de nincs térdig, vagy térd alá érő kabátom...Mit tegyek? Ciki ha rövid kabát alá veszem fel?

2013. dec. 17. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.
2013. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem néz ki hülyén?
2013. dec. 17. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld fel, hogy hogyan néz ki. Nem ciki egyébként, sokan járnak úgy, hogy hosszú pulcsi rövidebb kabáttal vagy dzsekivel.
2013. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A lényeg, h a kardigán alja ne legyen lengős, bő , elálló. Jobban mutat, ha hozzásimul a vonaladhoz.
2013. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az egyiket már vettem alá, az jó, mert a térdemig végig tudom gombolni. De a másikon nincsenek gombok egyáltalán, és ilyen hosszabb elől, hátul meg rövidebb. Meg elég alter az öltözködésem, de nem tudtam hogy ez gáz-e így. Azért még jöhetnének válaszok :D
2013. dec. 17. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudnál róla képet mutatni(arc nélkül persze),mert így nehéz megmondani:/

Szerintem nem ciki.

Amúgy,szerintem csak akkor kell ilyesmire odafigyelni,ha vmilyen kinti eseményre vagy hivatalos és csak kabátban látnak az emberek,amúgy meg egy forgalmas utcán úgyse nézi senki.

Szerintem ilyenkor az emberek többsége el van veszve a gondolataiban..

2013. dec. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én is szoktam úgy hordani, ráadásul nem is gombolós, hanem megkötős a kardigán. De most mit csináljak, nem akarok megfagyni, úgyhogy nem igazán érdekel.
2013. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jól tud kinézni, főleg ha illik a kabát meg a kardigán. Nyugodtan hordd úgy.
2013. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Türd be a kardigánt.
2013. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!