Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát? (kérdésed rövid. )

Csokissüti002976 kérdése:

Szövetkabát? (kérdésed rövid. )

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy a "kínaiban" milyen minőségű szövetkabátok vannak? És milyen áron?

Köszi! :)


2011. okt. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szarok, mivel kínai. Keress valami piacon, ahol termelők meg stb. vannak, ott normálisat találsz 20-25-ért.

18/f

2011. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én idén, életemben először vettem kínaiban ruhát és pont egy szövetkabátot. Csak egy harisnyáért szaladtam be és megláttam. Nagyon megtetszett. Szerintem nagyon szép. És tök olcsó volt. Már bánom, hogy vettem egyet a New Yorkerben, 4szer annyiba került és nem is tetszik annyira. Na,d e legalább van kettő. megnézheted, lehet pont találsz egy jót. Lehet, nem olyan jó minőségű, de én úgyis csak 1-2 évig hordok egy kabátot, annyit kibír.
2011. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát... Én szombaton vettem egy szövetkabátot a kínaiba (hong-kong) 10.000FT-ért. Kicsit sajnáltam is érte, és itthon meg főleg, mikor észrevettem, hogy a gallérja alatt elvan szakadva, és a gomblyukak is elég szarul voltak megcsinálva. Meg amiket előtte felpróbáltam, egyiknek nem volt kilyukasztva a gomblyukja, a másiknak meg lyukas volt a zsebe. Már bánom hogy megvettem, mert ha kiadok ennyi pénzt érte, ne olyat adjanak a kezembe, ami hibás. Anyukám szerencsére ügyes, így megtudta csinálni. De már úgy vagyok vele, hogy cipőt és kabátot nem fogok többet kínaiba venni. Inkább áldozok rá pár ezressel többet, de az TALÁN nem hibás. Na meg talán tovább bírja, kitudja ez is meddig fogja. Eddig nem volt panaszom a kínaiakra (kivéve a cipőkre, 3 hónap alatt simán tönkre mentek), de most nagyot csalódtam. Nem is vártam el tökéletes minőséget, de ezt se.


16/L

2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10-21 12:17 vagyok

Az enyémnek semmi baja nem volt, nem volt hibás és nagyon jól tart és mindenki megdícséri, hogy milyen szép.

2011. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégis kínaiban vettem kabátot. 40% gyapjú. rockandroll. de meleg és szép. és bírja. :)
2012. jan. 2. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!