Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért zavar benneteket...

Fiúk! Miért zavar benneteket annyira, ha a lányon van egy kis súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Most nem a kövér, túlsúlyos nőkről beszélünk (mert azt már meg is értem) hanem maximum 5-10 kiló súlyfelesleggel "küzdő", erős csontozatú hölgyekről - akiknek nem mellesleg még szép bőrük meg formás cickójuk van.


Szerintem olyan bájosak azzal a kerek kis pofifukkal. Kedvességet sugároznak önmagukból, ami a sovány lányok többségéről nem mondható el. Lehet, hogy elfogult vagyok, mert leszbikusként nekem pufi leányzók jönnek be. Persze a sovány nőket sem vetem meg, viszont - mint veterán - mondhatom, hogy duci lányok is vannak olyan jók, és tökéletesek!


Tőletek, fiúktól kérdezem: többségetek miért ítéli el a 5-10 kiló súlyfelesleggel küzdő nőket? Ők is lehetnek szépek, egészségesek, és sportosak. Nem értelek benneteket.


Végül egy kép az internet bugyraiból: [link]


L/34


2013. dec. 27. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz, mert a legtöbb pasinak fel se tűnik, ha valakin van 5 kg felesleg, főleg ha az arányosan van rajta.

Engem +10kg-al is csomó pasi megnézett és udvarolt.

2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, a többség elítéli??
2013. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát: a volt biszex barátnőm alacsony termetű volt, pufi és szeretett interneten ismerkedni. Sokszor panaszkodott arról, hogy miután egész alakos képet küldött a fiúknak, rögtön lekoptatták őt. Nagyjából olyan alakja volt, mint a képen látható hölgynek.
2013. dec. 27. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
a kép amúgy nem jön be
2013. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ilent válasza:

Linkelnéd újból a képet, kérlek, mert nem hozza be.

Egyébként a kérdésedre választ sajnos nem tudok adni, mert nem a férfi nemet képviselem, de én úgy vagyok vele, hogy nem az a lényeg, hogy hány kiló, vagy milyen színű a haja, hanem maga a kisugárzás. Férfiaknál és nőknél egyaránt :)

2013. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Mert természetellenes! Senki sem akarja a rengő hájadat bámulni miközben dönget!! Plusz egy löttyedt nőnek soha nem dögös szexi feszes kerek feneke.
2015. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!