Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ez az anorexiás...

Tényleg ez az anorexiás testalkat a divat?

Figyelt kérdés

Nőknél már megszokott, de a férfiak 50%-a ilyen testtel rendelkezik akárhova nézek. Sajnos nekem is anorexiás a testalkatom, mert nem igazán tehetek róla. Elég sokat eszek, illetve kondozik is egy ideje, de nem igazán változok. Eléggé bánt hogy összekevernek közbe az anorexiásokkal, pedig 0% közöm van hozzájuk. Szerintek zavartassam magam, vagy örüljek ennek a testalkatnak?


16/F


2009. nov. 27. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pasiknéál nem divat. csak az emóknál. de te neakarj az lenni.
2009. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
nyugi, van aki meg fogyni akar! és sok csajnak meg pont a sovány pasik tetszenek!
2009. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem undorítóak a sovány gebe pasik egy férfi legyen izmos erős és normál testalkatú lehet vékony,de ne legyen nyeszlett és olyan ,ogy elfújja a szél
2009. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
(16:44 ) de te még gyerek vagy szóval van időd =)
2009. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 19 éves fiú vagyok 180 cm és 60 kiló. Akármenyit eszek akkor se tudom átlépni a 60-at.

Gondoltam rá ,hogy csinálok egy naposim kúrát (200 db) ,és meg is fogom csinálni b@szok rá ,hogy egészségtelen.

Ja és ,hogy a kérdésre is válaszoljak: qrvára nem divat de ez van!

2009. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:04, ne csináááld már! Most csak azért, mert néhány hülyének nem tetszik az alakod, tönkretennéd magad? És ha valami bajod lesz? Másnak meg éppen hogy fogyóznia kell, az jobb? Nincsen semmi baj a sovány alakkal, a férfiasság nem ezen múlik, hanem a viselkedésen meg a személyiségen! Pl van egy ismerősöm, nem tetszett a lányoknak. Elment konditerembe, kigyúrta magát tök vállasra, tényleg nagyon izmos lett, kockás has, stb, de a lányok még mindig csak barátként tekintenek rá.

jó, lehet, hogy nem a csajok miatt csinálod, de akkor is fölösleges.

18/L

2009. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apám pl. 50 éves kora után kezdett hízni, de még most (57 évesen) se kövér, neki ilyen volt az alkata, hogy nem volt hízásra hajlamos, míg az étvágya egy éhezővel vetekedett világéletében. Lehet ám, hogy nála az is közrejátszott, hogy gyerekkorában nagyon szegényen éltek, és a szervezete fejlődését ez hátráltatta. Viszont te még fiatal vagy, és nőni fogsz még, majd ha a hormonok átállnak (kb. 25 éves kor körül), akkor talán súlyra is sikerül rágyúrni, addig pedig sportolj, izmosíts, hogy addig is felkészülj a jó test előállítására.
2010. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!