Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért divat az anorexiás...

Miért divat az anorexiás testalkat? Lehet arra még olyan nadrágot kapni, ami derékban nem bő?

Figyelt kérdés
Én voltam nagyon sovány, nem azért, mert az akartam lenni, hanem míg nem álltam le a növekedéssel, akármennyit ettem, a növekedésre és nem súlyra ment, megszenvedtem vele, kaptam is a megjegyzéseket, miért vagyok sovány, könnyebben lettem beteg is, anyukám pedig megszenvedett a másik véglettel, a kóros túlsúllyal, szóval ismerem mindkét végletet, és szerintem egyik se jó az egészség szempontjából. Csak azt látom, a csapból is az folyik, hogy a keveset is soknak látják, láttatják, és erre sajnos a divat is ráerősít (szűk szárú csizmák, szűk szárú nadrágok, ami alá egy harisnya se fér - míg derékban-csípőben viszont normál méret...). Mi a jó ebben?
2010. jan. 4. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy az anorexia egy mentális betegség?
2010. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezért lettem az anorexia áldozata.A csipőnadrágokba képtelenség beleférni,hogy ne szorítsd el a csipődön lévő husikát.

Fiúknál egyenesen gusztustalan ez a kisfiús kinézet.

2010. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mentális betegség.
2010. jan. 4. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha tudod, akkor miért kérdezed, hogy "Mi a jó ebben?"? Egy szociális fóbiában szenvedő embertől megkérdezed, hogy mi a jó abban, ha otthon marad?
2010. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
21:53-es: én fiú létemre nem vagyok 50 kg, de nem találtam magamnak jó nadrágot még 10 kg-mal nehezebben sem... Úgy tűnik, csk a vékony lányoknak van meg ez a kiváltságuk. :)
2010. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

az anorexiás testalkat kislányos...és ez ártatlanságot sugall...a férfiaknak ez azért tetszhet, mert erősebbek, és férfiasabbak, ha egy ilyen kis törékeny ártatlan lény van mellettük... ha belegondolsz az intim testrészek szőrtelenítése is kb. akkor jött divatba, amikor az anorexiás alkat. az ilyen kislányos nők valahol mélyen, az evolúció során belénkplántálódott ösztönöket indítják be...a nők törékenyek, védelemre szorulnak, a férfiak leigázzák őket és védelmezik a "prédájukat". sztem ilyesmi, de alkatilag, és minden más szempontból is nőies nőként én sem igazán értem. Csak erre tudok gondolni.

a nadrág meg mindegy, ha lötyög, annál lányosabb

2010. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés nem az volt, hogy milyen betegség az anorexia, hanem, hogy miért ilyen alkatú nők adják el nekünk a legmenőbb rucikat, és miért nem nőiesebbek...persze csak ha jól értelmeztem
2010. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 151cm magas vagyok és kb. 44kg, nincs túlsúlyom, de a közelmúltban venni akartam egy jó bélelt csizmát, több helyen is próbáltam, és nem tudtam felhúzni a zipzárat a lábszáramon, nadrág is kéne, hideg van, a régiek tönkrementek, összementek, elkoptak, próbáltam egy helyen, derékban és csípőben jó lett volna, de a vádlimon elakadt. Pedig nem vastag a lábam. Eszem ágában sincs egyébként ezért fogyni, csak hülyén nézett ki, hogy én az apró nő, és még rám is van, ami szűk... :-)
2010. jan. 4. 22:06
 9/12 A kérdező kommentje:
22:04 - Hát igen, és ezt egyesek még követni is próbálják.
2010. jan. 4. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

a divatot úgy látszik, pedofil homoszexuális férfiak diktálják, mert ez az alkat a 11 éves fiúkra jellemző.


A ruhák a kifutón jól állnak a vállfa alakú lányokon, mert nem kell rájuk igazítani, úgy is mutat, ha itt-ott lötyög. Na, ez a való életben nincs így.



Én sem tudom, kire szabják a ruhákat, talán a kínai nőkre, mert az olaszok kövérek igazából.


A lábam két évtizede 38-as volt, most 41-es. De nem nőtt egy cm-t sem.

A kedvesem L-es méret, de van neki XXXL-es, pont jó ruhája is.

Mi sem találtunk a szép, vékony, csinos 19 éves lányomra gatyát. Kb. 40-et felpróbált, mire lett.

A csizmák rám is kicsinyek vádliban. Meg kell venni a márkásat. De a rüsztje annak is alacsony, legtöbb fel sem jön. Pedig szép a lábam!

2010. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!