Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenitsem a...

Hogyan szőrtelenitsem a bajúszomat, ha allergiás vagyok a gyantára?

Figyelt kérdés
Voltam kozmetikusnál, de azt mondta, nem lehet nekem, mert nem birom a gyantát. 2-3 hétig is megmarad a nyoma. Ne bántsam. De engem meg zavar, mert ha sminkelek, akkor sokkal jobban látszódik. Szedjem ki egyenként csipesszel? Mit gondoltok erről?
2009. nov. 27. 17:57
 1/4 anonim válasza:
Van valami olyan por van krém ami kiszőkíti az ilyen szőröket...a barátnőmnek pl kicsit szőrös a hasa és ő mindig kiszőkíti:)
2009. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászkellékesnél veszel szőkítőport és 6%-os hidrogént. kb 500 Ft, még annyi se. Fele-fele arányban összekevered és rárakod a bajszodra úgy, hogy teljesen befedje azt. Majd figyeled, hogy kb mikor jó, hogy ne legyen túl szőke. kb 5 perc alatt megvan.

Tapasztalat.

Nekem 3 év után annyira tönkre tette a szőrszálakat, hogy ma már nincs is szükségem rá :)

19/L

2009. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Különben a bajusz-szőkítést a kozmetikusok is meg szokták csinálni, nem értem, hogy a te kozmetikusod miért nem ajánlotta, mint lehetséges megoldást?! 8-[
2009. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem szedd ki csipesszel-lehet hogy kicsit kellemetlen,de legalább nincs ott. sztem jobb mintha kivan szőkítve-és gonolj bele az is csúnya egy csomó szőke szőr. attól még h szőke látszik!!(am meg azt hallottam h van olyan szőkítő por is ami a neon vagy vmilyen fény hatására világít.pl ha elmész egy discoba..elég ciki lenne. nem?
2009. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!