Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki azzal...

Van olyan ember aki azzal foglalkozik hogy e-bayen vásárol és azokat tovább értékesíti?

Figyelt kérdés
Egy facebook oldalra, honlapra gondolok. Úgy hogy valaki vásárol e-bayről "csajos" dolgokat és azokat árulja/eladja.
2013. dec. 29. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
a facebookos eladós oldalak mind ezt csinálják... nem értem miért akarsz ilyen oldalakat, te is megtudod rendelni ebayről.
2013. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen oldal van, de ebayen tényleg feleannyiért megkapnád.
2013. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért szeretem, mert az ebay-t meg kellene tanulnom, meg szerintem macerásabb ha Kínából vagy innen-onnan küldik az árut.
2013. dec. 30. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:

NEM nehéz használni az Ebayt,van magyar nyelvű oldala: ebay.hu


Csak regisztrálsz,megadod a lakhelyed és a bankszámlaszámod. És fillérekért vásárolsz. Én Hongkongból rendeltem egy szemhéjpúder-palettát,semmi gond nem volt.


Miért hagynád magad átverni? Az ilyen Facebookos oldalak több ezerrel drágábban adják el a cuccokat.

2013. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ebay tényleg pofon egyszerű. Plusz mért gondolod, hogy macerásabb, ha Kínából küldik? Amit facebookon megrendelnek neked, az szerinted honnan jön?? Ugyanonnan..
2013. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs már magyar eBay, átirányít az ebay.com-ra. Egyrészt ha mástól veszed drágább, másrészt ugyanúgy Kínából jön.
2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lényege hogy nem nekem kell foglalkoznom vele és vállalni a felelősséget ha esetleg átvernének.
2013. dec. 31. 14:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és + az angolom se túl jó.
2013. dec. 31. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A vásárlás csak pár kattintás! Nem kell hozzá sok angol tudás :) Ha meg bajod akad, akkor tudsz írni az eladónak, hogy resend the item, because it didn't arrive (küldjék újra, mert elveszett) vagy i want refund, because it didn't arrive (visszatérítést akarok, mert nem érkezett meg az áru)
2014. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet hogy akkor majd megpróbálom :)

Mindenkinek ment a zöld mancs :)

2014. jan. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!