Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen nyaklánc? Mi a márkája?

Ez milyen nyaklánc? Mi a márkája?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ha valaki megtudná mondani a márkáját, az nagyon jó lenne



2014. jan. 5. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem hallottam még márkás ékszerről...
2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tiffany & Co. !!!


Előző, ezt hogy csináltad? :D Pedig van párszáz ékszer márka... :D

2014. jan. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Álom luxus kivitelben c. filmet, Audrey Hepburn-nel! :) Tiffany's legközelebb Bécsben van! Gyönyörű ékszerek vannak! :)
2014. jan. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2: hát ezt nem tudom akkor, hogy hogyan csináltam tényleg :D pedig 24 éves nő vagyok, bár tény, hogy nem divatguru és bár szeretem az ékszereket, nincsenek "márkás" darabjaim
2014. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én sem tudom hogy csináltad! :D Én 27 éves nő vagyok, de kb 15 évesen is tudtam, hogy mi az a Tiffany's! :D


Egyébként Thomas Sabo ékszerekről hallottál már? Vagy Pandora? Ezek is márkás ékszerek! :D

2014. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A tiffanyról hallottam már, de azt hittem, hogy az csak egy neves üzlet, ahol lehet ékszereket veeni. Nem tudtam, hogy az saját márka.

A többiről nem hallottam. Magamtól a Swarowsky-t tudom csak mondani, de az kristály, bár lehet az is ékszermárkának számít?!

2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, a Swarovski is egy ékszermárka! Emellett egy kristálycsiszolási technika neve...
2014. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindennap tanul valamit az ember :)
2014. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pl. azt is, hogy a "mindennap" helyesen minden nap?! :D :D


Szinte minden nagy divatháznak is vannak ékszerei... Chanelnek, Guccinak, Cavallinak... De a kis márkáknak is, pl Zara... :D Ezekről sem hallottál?

2014. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Helyesírásba meg se próbálj kioktatni :) Nézz utána, hogy a mindennap az 1 szó, amennyiben időhatározóként használod, tehát mindennap = minden egyes nap. Külön akkor kell írni, ha a napról beszélsz, a nap maga az alany, például hogy minden nap 24 órából áll.
2014. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!