Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok titeket ez zavar?

Lányok titeket ez zavar?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és az a bajom hogy széles a csípőm. Tehát nem olyan mint egy átlagos finál, hogy ugyan olyan széles mint a derekam hanem szélesebb nála. Engem nagyon zavar mert a fenekem is nagyobb így :S. Amúgy átlagos magasságú vagyok és sportos alkatú.
2014. jan. 5. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezt most nem igazán tudom elképzelni :S mutass képet:)
2014. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se értelek. Nem kell azonosnak lenni a derék és a csípőméretednek! Pont, hogy az a normális, ha különbözik.

Persze nyilván a férfiaknak nincs akkora különbség a derekuk és a csípőjük között, mint egy körte alkattípusú nőnek (jó 30 centi), de különbség AZ VAN!

2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én se tom elképzelni képet
2014. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én láttam már olyan pasit, akinek tényleg széles volt a csípője, mondjuk ő nem sportos volt, hanem elég kövérkés, de míg egy átlag pasi inkább a hasára hízik, neki a csípője volt meglehetősen széles. Fura volt.

Tegyél ki képet, mert lehet, hogy csak te veszed ezt észre, főleg, ha sportos, normális testalkatod van.

2014. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék képet kitenni de lehet hogy bénán fogalmaztam magamat. Egyszerűbben annyi, hogy kicsit látszódik az a "homokóra" alak bennem.
2014. jan. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!