Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Vendégségben, ha...

Lányok! Vendégségben, ha nincs a fürdőszobában kuka, hogy oldjátok meg esztétikusan a tampon/betét kidobását?

Figyelt kérdés
Tudom, lehetne nagyobb problémám is, de jelen pillanatban ez érdekel. :D
2013. márc. 5. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
zsepibe/wc papírba aztán kuka.
2013. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Első, de most a kezében viszi át a másik helységbe, míg eljut egy kukáig? Az feltűnő.

2013. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy ahogy az első..
2013. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Amúgy a tampon simán mehet a wc-be.

Betét esetén csatlakozom az előzőhöz.

2013. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

becsomagolva zsepibe/wcpapírba, majd előkapok egy másik zsepit, és a vécéhasználat után kifújom az orrom, lehetőleg úgy, hogy észre is vegyék.

a használt zsepit "csatolom" a kis csomaghozm és így megy a (akár a konyhai) kukába.

egy használt zsepit csak nem olyan... "ciki" körbehurcolni a házban...

2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
én simán lehúzom :D még sose dugult el tőle,se itthon se máshol. meg azért látom hogyha nagyon szűk a wcnek az alsó része,ahol a viz lemegy,akkor kuka,pl a sulimban is ilyen pici wc-k vannak,de ott szerencsére van kuka.
2013. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze a kuka, elsunnyogok odáig, orrfújást szimulálva :)
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

betét:az új betét papírjába csomagolom a régit,ha kell,akkor még wc papírba,vagy papírzsepivel is körbetekerem.

tampon:wc papír,vagy zsepibe csomagolom.

Kicsit undorító,de a táskám kis cipzáros zsebébe szoktam rakni(ott úgy sincs semmi amúgy) szoktam rakni,ha nincs rá lehetőségem kidobni a konyhai kukában.Ha van,akkor zsebre rakom,kimegyek a konyhába(vagy ahol van kuka),és kidobom.

2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A használt betétet az új betét csomagolásába rakom, zsebrevágom és kidobom az első kukában.
2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

párom szüleinél sincs kuka a wcben, nem tudom milyen okból, mert párom anyukája, meg huga is menstruál, szóval szerintem érdekes gondolat hogy nem tartanak kukát a wcben, de ők tudják..


Lényeg hogy mikor ott vagyunk, és gondjaim vannak, általában amennyire csak lehet kicsre hajtogatom a betétet, betekerem wcpapírba, és amennyire lehet észrevétlenül fogom, és próbálom eltakarni a hasammal, oldalammal, valamimmel.. elsunnyogok vele a fürdő kukáig és ott dobom ki.. ugyan ez tamponnal is, csak azt nem hajtogatom. :D


csak az a gond, hogy a wcről a fürdőbe a konyhán át lehet eljutni, szóval ha van valaki bent, hát nem egyszerű eltitkolni a dolgot, de meg lehet oldani..


lehúzni semmiképpen sem húzom le.. lehet hogy eddig annak sem dugult el a wc, aki írta hogy simán lehúzza, de sose lehet tudni hogy a következőtől elfog-e.. és irtógáz, ha eldugul, főleg ha nem otthon vagy.. :S

2013. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!