Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 26 évesen érdemes már botox...

26 évesen érdemes már botox kezelésekre járni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves korodra mimika nélküli viaszbábú akarsz lenni...
2014. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már olyan rosszul nézel ki, akkor érdemes.
2014. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha látható mély ráncaid vannak és meg tudod fizetni akkor hajrá. A botox csak kb fél évig bénítja le az izmaidat, tehát nem fogsz viaszbábuvá dermedni vagy mit írt az előző.

Azok válnak mimikátlan kirakatfeleségekké 30 éves korukra akik függővé válnak és minden egyes ráncot botoxszal akarnak eltüntetni. Vannak más megoldások is. Fel lehet töltetni a ráncokat különböző anyagokkal, de semmi sem végérvényes.


Egy jó alternatíva a kémiai mélyhámlasztás ha tartasz a botox hatásától. Ez is eltünteti a felületi ráncokat, plusz fiatalítja is a bőrt, viszont 7-10 nap "lábadozással" jár.

2014. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért az elég kemény lenne, ha 26 évesen mélyráncaim lennének, legalábbis szerintem annyira még nem vagyok öreg... Igazából semmilyen ráncom nincs még, egyszerűen megelőzés szempontjából gondoltam rá.
2014. jan. 15. 20:25
 5/9 acelsziv ***** válasza:
75%
Édes istenem. Ennyi ésszel hogyhogy még nem felejtesz el lélegezni?
2014. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
semmikor sem érdemes. 56 évesen sem. fogadd el hogy öregszel. amúgy is, megelőzésként? mivan?..-.-
2014. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy öregszik az ember, de amíg lehet, miért ne nézhetnék ki fiatalosan és miért ne tegyek meg ezért mindent? Persze ésszerű keretek között.
2014. jan. 15. 22:09
 8/9 anonim válasza:

Természetesen.

Édesanyádat kérdezted már?

2014. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miről kellene kérdeznem?
2014. jan. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!