Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök nem csípőnadrágot hordana, hanem olyan "felnőttesebb" szövetnadrágokat, amik köldök fölé érnek?

Figyelt kérdés
Én szeretem jól felhúzni a nadrágjaimat a derekamon, nem kedvelem a mai, modern "csípőviseletet". De sok fiútól hallottam már, hogy a "nagymamájuk szokta így hordani", meg ehhez hasonló hozzászólásokat.

2014. jan. 17. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyha a pólódat nem tűröd be, és nem látszik ki hogy mennyire fel van húzva a nadrágod, akkor szerintem nem gáz.
2014. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a divatot, nálam bejön ha a nadrág követi a szép keskeny csípő vonalát!

21/F

2014. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hogy hordod. Nézhetsz ki nagymamásan is de jól is... Mondjuk egy 12 évesen kicsit furcsállnám.
2014. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem hordok nadrágot, csak szoknyákat, de nekem is jobban tetszik a nőkön ez a derékig érő nadrág, főleg szövet anyagból és hozzá vmilyen blúz! Én ceruzaszoknyákat hordok és az szokott nekem deréknál végződni és én simán beletűröm a blúzomat.
2014. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna....

De ha te azt szereted, hord azt.... :)

2014. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az ilyen retrocuccok :/
2014. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában nem jön be, de néhány lánynak jól áll. Párkeresésnél azonban teljesen lényegtelen szempont.
2016. márc. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!