Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Intim területen...

Lányok! Intim területen hogyan szörtelenítetek, hogy utána ne legyen pöttyös a bőrötök?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a szőrtelenítési módtól függ, akinek érzékeny a bőre, annak mindentől olyan lesz. Én testápoló olajjal szoktam utána bekenni a bőröm, de fontos, hogy ne nagyon legyenek benne mesterséges anyagok, főleg szintetikus illatanyagok ne. Színtelen szagtalan aloe verás olajat kenek rá és attól elmúlik. Persze ez sem válik be mindenkinél. Egyik barátnőmnek pl. az olajtól rosszabb lesz és ő meg a barátja arcszeszével szokta bekenni és neki meg attól múlik el.
2014. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En gyantaval szedem es szeszt teszek ra, csip nagyon de egy fel ora utan egy potty sincs :D
2014. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borotva, Nivea sensitive borotvahab, végezetül a szeméremdombomra ill a bikinivonalra kenek Nivea sensitive, alkoholmentes after shave-t, az illata hamar elillan és gyönyörűen hidratál, még sose pattogtam ki, ha használtam.
2015. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!