Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le szabad vágni a szempillát,...

Le szabad vágni a szempillát, ha zavar a hosszúsága?

Figyelt kérdés
Utálom a szempilláim, mindenki dicséri, hogy milyen szép hosszú, viszont nekem nagyon nem tetszik, én azt szeretném, ha csak valami éppen látható méretű legyen. Nagon csúnya lesz, ha rövidebbre vágom? Sőt, nekem kifejezett nem tetszik, hogy egyáltalán van, annak örülnék, ha teljesen eltűnne.

2014. jan. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
levágni, persze lehet. azt csinálsz magaddal, amit akarsz. De nem lesz szép, mert normálisan a szempilla vége elvékonyodik, és ha levágod akkor vastag lesz az "új" vége.
2014. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé furàn nézne ki és nem egészséges de a te dolgod
2014. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van olyan betegség, hogy valakinek az összes testén lévő szőrzet kihullik. Nem csak a szempillák..a haj, a szemöldök is... (hogy csak az arcon lévőket említsem egy nő esetében)

Te meg levágnád, mert nem tetszik? Sajnáljalak is, amiért az Isten hosszú szempillákkal áldott meg (arról nem is beszélve, hogy ez nem csak esztétikailag szép, hanem védi is a szemed a külső behatásoktól) ??

Bocs, de erre egyebet nem tudok mondani....

Vágd le, és járj úgy mint a ló aki szebb akart lenni, de végül teve lett.

2014. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy szerintem nagyon sexy a hosszú szempilla, imádom :) Szerintem ne is vágd le ,mert nagyon természetellenes hatása van, plusz az egy védelmi vonala a szemnek.
2014. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!