Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajsimito/hajvasalo az...

Milyen hajsimito/hajvasalo az ajánlott?

Figyelt kérdés
tudom h olyan nincs ami teljesen jo lenne a hajnak? de egy viszonylag árba is megfelelőre gondoltam..

2014. jan. 24. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A topshop vagy ws teleshopnak volt egy ilyen hajgöndörítő simítója, szerintem az nagyon jó, nekem is olyan van. Árban sem volt húzos, nem tudom, hogy lehet e még kapni. :)
2014. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindegyik károsít, így a praktikusság a fő szempont. Ha sokat utazol, válassz kisebbet, ha dús, vastagszálú hajad van, akkor legyenek a lapok vastagabbak pl.

Nem érdemes nagyon drágát venni, 6-10 ezer körül már teljesen jók vannak.

Amit mindenképp nézz meg rajta:

-állítható-e a hőmérséklet (van olyan, ami 130°-kal is működik már)

-jól záródnak-e a lapok (ha nem, akkor nem lesz teljesen egyenes a hajad/sokkal tovább fog tartani a művelet)

-van-e rá garancia

-milyen a borítása:a kerámialapos általában jó

-márka: itt sem mindegy, a remingtonokat szokták ajánlani, de nézz utána a google-ben!

2014. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!