Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemetlen szagú izzadás...

Kellemetlen szagú izzadás ellen? 14L

Figyelt kérdés
sokak szerint szép lány vagyok normális testalkatú.nagyon felszabadult lehetnék és az én is lennék de annyira izzadok és a legrosszabb hogy nagyon nem illatosat és mire beérek suliba kabátba leizzadok büdösen. már nagyon sokan kibeszéltek emiatt és szégyenlős is meg tök bunknak is kell lennem emiatt mert valaki a közemebe jön én félek hogy megint büdös vagyok és ráadásul suliba ugye emg barátom is van vagyis most lett nagyon nagyon megköszönném annak aki valami nagyon jó tanácsot adna mert már felakarom akasztani magam emiatt hllottam erről a hónaljtapaszról ez mennyire hatásos?hol árulják?átengedi a szagot ha nem rakok alá stiftet vagy stifttel együtt használjam?
2014. jan. 7. 14:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
A fürdés csodákra képes.
2014. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az alap. emelett vannak ezek
2014. jan. 7. 15:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen mértékű az izzadás nem ártana felkeresned egy orvost.
2014. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz,de biztos rendesen fürdesz? Fürödj reggel,fújd be utána magad IZZADÁSGÁTLÓVAL,NEM ILYEN PLAYBOY-FÉLE "PARFÜMÖKKEL"!Ha akkor is irtózatosan büdös vagy,menj dokihoz,mert felborult a hormonháztartásod.:)
2014. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
használj dezodort, én rexonát használok az szerintem nagyon jó :)
2014. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vegyél vékonyabb kabátot.
2014. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha valóban rendszeresen és alaposan tisztálkodsz és így sem múlik el a wookie szag akkor menj orvoshoz. Lehet hogy valami ótvaros gombád van.
2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
SZia! Én is így voltam. Rendszeresen fürödtem (napi kétszer is) és kipróbáltam egy csomóféle dezodort, sprayt is de egyszerűen nem segített. A kamaszkor az izzadással jár mindenkinek különböző mértékben. Nekem végül egy dolog használt, ami nem más mint a gyógyszertári izzadásgátló. Ez nem dezodor vagy spray hanem folyadék. Gyógyszertárban pár száz forintért lehet hozzájutni, kimondottan erős izzadásra gyártották. Egy kis vattakorongra rá kell csepegtetni belőle és úgy be kenni a vattával a hónaljadat. Nincs illata,de tényleg használ! Nekem legalábbis bejött, remélem neked is segít ha kipróbálod. Ha úgy döntesz kipróbálod írj hogy bevált e ;)Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
olyat is használtam már de semmi://
2014. jan. 7. 16:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dokihoz, mert nem normális ha izzadásgátló meg egyéb illatosítok mellett is büdös vagy. Már bocs a durva kifejezésért.
2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!