Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne feszesebb kerekeb...

Hogy lehetne feszesebb kerekebb fenekem? Most ilyen és nem vagyok elégedett

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 2. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a feltűnési viszketegség és magamutogatás borzasztó kislány. Tényleg ennyire nincs senki a környezeteben, aki kiváncsi lenne rá vagy már mindenki ráunt annyit használta?
2014. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 es nagyon megmondta a tutit


am nekem tetszik szóval gyere át kerekre simogatom mint egy agyardarabot

2014. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de vicces. 1x már feltetted magadról ide ezt a képet, a bugyidra voltál kíváncsi :) nyomorék, gyökér.
2014. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a csaj egy 22 éves kis lotyó.
2014. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:

de #10-es komolyan gondoltam. Aki nem vágja, h edzeni kell, annak hiába írom le, h napi torna, esetleg futás, ha megengedheti magának: edzőterem.

Vhol el kell kezdeni. Sokan este úgyis tv előtt poshadnak, akkor már simán belefér, h közben pár könnyebb, alapgyakorlatot elvégezzen. Ha másra nem: nyújtásra, átmozgatásra.

2014. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!