Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: ki az aki teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ki az aki teltebb közületek és elégedett az alakjával?

Figyelt kérdés
Van barátotok? Kort is írjatok kérlek :) 18/F Bp
2012. máj. 31. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csont sovány lány, de kövér sem vagyok...átlag kategória! De a a barátom nagyon szereti a testem és így nekem sincs vele semmi gondom :)

19/L

2012. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teltnek azért nem mondanám magam, mert lapos a hasam, vékony a karom meg a vádlim is, a combomra és fenékre híztam mostanság egy kissé, ami mondjuk husibb (ezt majd nyáron ledolgozom úgyis, csak vizsgák... :D) de nem érdekel, mert szerintem így is szexi vagyok. :D

És van barátom, neki is ez a véleménye.

21L

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok kövér, de sovány se (170 cm és 61 kg) de nekem jó így... ha valakinek nem tetszik ne nézzen rám, ennyi :)

18

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kövér vagyok. Van barátom. Szerencsére ő sportoló, így tud nekem edzésekbe segíteni.


22/L

2012. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

a kérdést így kellett volna feltenni:


Lányok: ki az aki teltebb közületek és sikerült behazudnia saját magának, hogy elégedett az alakjával?

2012. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok. Aki esetleg egyedüli hölgy, írhat nyugodtan, szívesen megismerem. :)
2012. máj. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!