Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, van itt olyan, aki nem elégedett a külsejével?

Figyelt kérdés

Bármilyen téren. Pl, pici a mellem, vékony vagyok, kövér vagyok, ronda vagyok, stb... Ha van ilyen, gondolkodtatok rajta, hogy változtattok valamin, annak érdekében, hogy jobban nézzetek ki/kompenzáljátok? Kort is írhattok.

Én pl 23/f vagyok, alacsonynak tartom magam(170cm), ezért beszereztem jobb göncöket, így már elégedettebb vagyok a megjelenésemmel.


2012. dec. 1. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak. Én is. Folyamatban vagyok a javítgatással, igyekszem.

20l

2012. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka,akinek semmi gondja a kinézetével.Én nem nézek ki jól,szinte senki szerint se.De nem foglalkozom vele,majd akinek kellek,így feleljek meg.(volt már nem 1 ilyen)
2012. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen vékony srác vagyok,ezen szerettem volna javítani.Kitartóan több hónapon keresztül jártam edzeni,ettem nagyon sokat.Volt itt már minden,de sehogy nem sikerült felszednem pár kilót sem.Orvosnál is voltam azt mondta,ilyenek a génjeim.Porokat és ilyen izomnövelőket pedig biztosan nem fogok azért szedni,annyit nem ér nekem. :)
2012. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sportolni szeretnék valamit, mert vékonyak a kezeim és a lábaim, de nem merek kimozdulni egyedül, haverjaim meg nincsenek :/


20f

2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 23 éves lány vagyok, és túl gömbölyűnek érzem magam :) nem mondanám, hogy dagi vagyok, csak tényleg lehetne laposabb pocim meg combom. Mozgok is, csak olyan a testalkatom, hogy nehezen fogyok, meg hát valljuk be, imádok főzni meg enni :) :D
2012. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
arcra és alakra semmi bajom sincs magammal ,viszont nagyon kicsinek tartom a melleimet :/ igaz hogy még fiatal vagyok ,15 éves de vannak lányok akik már akkora melltartókat hordanak....
2012. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan tenyérbe illő, akkor az nem kicsi... :)
2012. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőt nagyon keveset találsz olyat aki elégedett magával. Én se, ithhon már mondják hogy ne fogyjak többet meg a pasim is szólt hogy elég lessz, de olyan alakom van hogy azonnal meglátszik 1-2 kg plussz is és engem ez nagyon zavar.

24/L

2012. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!