Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az értelme a fültágítónak?

Mi az értelme a fültágítónak?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni, mi az értelme annak, hogy a testeden ilyen permanens változást csinálsz. Ettől nem lesz senki se nagyobb egyéniség, tekintve, hogy lassan már minden második tini viseli. A tetoválást még úgy ahogy el tudom fogadni, hiszen egy tetoválás jelképezhet valamit, jelenthet sokat valakinek, sőt ha már nem tetszik el is lehet rejteni(a legtöbb esetben). A fültágítóban én tényleg nem találok semmi eredetit, sem pedig értéket.

Kérlek cáfoljatok meg ha máshogy látjátok.


Olyanok válaszát kérem lehetőleg, akiknek van.


2013. dec. 8. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nincs rá konkrét magyarázat. Körülbelül ugyanannyit ér, mina a fülbevaló, a piercing és társai. Díszíted vele magad. Még mindig egyszerűbb eltüntetni, mint valami béna tetkót. Összevarratod, és a kutya se fogja megmondani, hogy valaha is volt ott valami. Értelmét ne keresd, az nincs. Csak jó beledugni dolgokat. Cigarettát, ceruzát, ropit, az ujjadat. De ugye nem ez a legnagyobb problémád? :)

Két 15 milliméteres gazdája.

2013. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én személy szerint az "érzés" miatt kezdtem el tágítani a fülemet. szeretem azt a feszítő, szúró érzést ami ezzel jár, azt, hogy egy folyamatot láthatok amit magam csinálok (jelenleg négy fültágítóm van, a negyediknek most álltam neki, kettő 12es van, egy 8as és egy 3milis van a fülemben két-két oldalt).

az már "csak" egy másodlagos pont, hogy van fültágítóm. tetszik, szeretem, értelmét meg még elég sok mindennek kereshetnénk...

a fültágító is jelképezhet valamit: Buddhának például azért van kitágítva a füle, hogy a befelé való figyelést növelje vele. afrikai törzseknél elrettentés céljából volt és még sorolhatnánk nagyon sok mindent, hogy miért kezdték el.

valószínűleg aki nem látja úm. "értelmét", vagy "értékét", az nem fog ennek a folyamatnak nekiállni és nem is kell megérteni.

2013. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

régen még a punkok, hardcore-osok tágították a fülüket (Magyarországon) aztán szép lassan divattá vált, már mindenkinek olyan van, már nem egyedi mint régen volt


én a buszon egy 12 éves kislányon láttam fültágítót a múltkor, mert nem azért szeretem a fültágeszt, de egy 12 évesnek.. pont ilyenek miatt vettem ki mindkét fülemből, mert már mindenkinek van...

2013. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 Nekem nincsen vele semmi problémám, de azt nem hinném, hogy tényleg semmi helye nem maradna miután összevarrták, főleg ha mondjuk 15 milisnél nagyobbat tesznek be. És például egy konzervatívabb munkáltató se nézi jó szemmel azt ha fültágítód van, csak ezzel a lehetőséggel rengetegen nem számolnak.
2013. dec. 8. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen a fülrekonstrukció, nem annyira vészen látszik a dolog:


[link]


[link]

2013. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!