Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme jól kinézni, ha...

Van értelme jól kinézni, ha nem látja senki?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy van-e értelme edzeni, van-e értelme a feszes-kemény popsinak, szép körmöknek, ápolt hajnak stb. ha senki nem látja rajtam kívül? Itthoni munkám van, nagyon ritkán hagyom el a házat. Nem különösebben vannak barátaim, akikkel találkoznék. Haverok vannak, de velük sem járok el sehova, hozzám sem jönnek. Párom van, vele ritkán találkozom, neki így tetszem. Átlagos vagy is inkább vékony testalkatú vagyok. Igazából úgy általánosságban érdekel a dolog. Nem sminkelem magam, mert a párom ugye így is szeret és mivel nem megyünk sehova, csak otthon vagyunk mindig, ezért nem érzem szükségességét, hogy sminkeljek. Fésülködni szoktam, de csak összefogom a hajamat, semmi extra. A tisztálkodás mindennapos, szóval ebben nem hanyagolom el magam. Itthon dolgozom, tehát nem kell kiöltöznöm stb. Van ezzel más is így? Van értelme egyáltalán felöltözni, ha itthon dolgozik az ember vagy mászkálhatnék egész nap köntösben akár...?! :))
2013. nov. 26. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
aztán majd egy kis idő múlva meg szex témakörbe teszed fel a kérdést, hogy nem érted miért hagyott el a párod...
2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azért mert otthon dolgozol, azért csak kimész az utcára, nem?

Egyébként én biztos otthon is időnként felöltöznék csinosan és kifesteném magam, csak úgy a saját magam örömére, meg a változatosság kedvéért.

2013. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Tulajdonképpen nincs. Másnak csináljuk, és ha nem látja senki, akkor minek. Jó, nyilván vannak kivételek, de azért elég kis számban, és az már narcisztikus viselkedés, nem is egészen normális, ha valaki saját magának szépítkezik. Nem az egyszeri alkalomról van szó nyilván, hanem ha rendszeresen valaki kikeni-feni magát, holott csak magában van.

Inkább járjatok el együtt valahova, akár csak sétálni, és máris meglesz rá az indok, hogy miért öltözz fel csinosan.

2013. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Elsőnél a pont!
2013. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2: A postáért kimegyek :D meg kertészkedni, megetetni a kutyát. Néha elmegyek boltba, akkor természetesen felöltözöm, de ritkán megyek boltba.


#3: Páromat nem lehet rávenni, hogy bárhová elmenjünk. Mielőtt kérdeznéd: Nem azért vagyunk mindig otthon, mert szégyell. Amíg volt irodai munkahelyem, addig csinos voltam minden nap, kiöltöztem szépen. Mióta itthon vagyok, nem látom értelmét, hogy kiskosztümben szaladgáljak :D Egyébként amikor kiszaladok a boltba, akkor kulturáltan felöltözöm és kicsi sminket is teszek, mint a normális emberek :D


Nem hanyagolom el magam. Szó sincs arról, hogy ne fürödnék, nem vagyok szőrös, nem vagyok büdös, nem vagyok ápolatlan, csupán nem rittyentem ki magam, mint akik irodában, stb dolgoznak..

2013. nov. 26. 20:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz ha valaki mások miatt öltözik és festi magát. Ha sz*rul nézel ki akkor úgy is fogod érezni magad, de persze ha magadnak megfelelsz pizsiben, smink nélkül meg minden, jól érzed úgy magad akkor oké. Én sajnos csak normális ruhákban, minimális sminkkel, szép hajjal érzem jól magam, így minden nap meg is csinálom ezeket, pedig én is csak egyedül vagyok itthon.
2013. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: Nem nézek ki sz*arul és nem érzem magam depressziósnak sem! Jól érzem magam így, a kérdésem sem lelki problémát vesz alapul. Csupán a másoknak való megfelelést, inkább. Nem sminkelem magam, nem öltözöm ki, itthoni cuccokban vagyok és nem lövöm be a hajamat sem. De ettől nem nézek ki szarul. Normális ruhában vagyok itthon, a hajamat is fésülöm, de nem fújkálom, vaxolom, vasalom, mert minek...nem bálban vagyok itthon :D a körmömet néha festem, de ahhoz sincs mindig kedvem. A páromnak normálisan fel szoktam öltözni, de ha egyedül vagyok, akkor ugyan minek? Nem vagyok csúnya, nem vagyok ogre :D
2013. nov. 26. 20:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Én tuti megbolondulnék, ha ennyit lennék otthon. Tisztára, mint egy börtön. Biztos akár egyedül is elmennék legalább sétálni, sportolni.
2013. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem börtön, mert kimehetek bármikor :D. De munkaidő után már sötétedik, így egyedül nem szeretek mászkálni, mert félek. Elég sokat dolgozom reggeltől estig. Pedig én is gondoltam már rá, hogy elmegyek sétálni. Talán majd nyáron, ha hosszabbak lesznek a nappalok.
2013. nov. 26. 20:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :)


Nagyjából én is itthon dolgozom, és van valami perverz élvezet abban, hogy félig felöltözve beszélgetek a kollégáimmal, főnökömmel, akik nyilvánvalóan egy elegáns öltözetben szenvednek az irodában :)

Extra bónusz, ha WC-én ülve beszélek velük :D


Itthonra én sem sminkelek, mert kell a bőrnek a pihenés. Viszont ha a sarki közértbe leugrom, egy minimál sminket teszek magamra.

2013. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!