Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a köldök piercing...

Mennyire fáj a köldök piercing szúrás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék piercinget a köldökömbe, csak félek, hogy nagyon fájna. Fülemet már sokszor lövettem ki, de az gondolom teljesen más.

Akik már csináltattak, milyen érzés, hogy csinálják? Nagyon fáj? Félek tőle, és nem tudom, hogy bevállaljam-e.


2014. febr. 7. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájdalmas,inkább kellemetlen érzés.Miután átszúrta már nem is fáj annyira,csak majd amikor forgatod.Persze ez embertől függő,én a szúrás után 20 percet feküdtem még a szalonban,mert majdnem elájultam :D
2014. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire se fájt. Kapsz egy szurit a hasadba, fél perc múlva a világon semmit se érzel. Ami kellemetlen lehet, hogy minden nap meg kell forgatni, hogy rá ne gyógyuljon, de nem nevezném fájdalmasnak. Na meg persze vigyázz, hogy bele ne akadj semmibe.. Estére érdemes leragasztani a hasadat, mert ha belekapsz véletlenül a takaróba, lepedőbe alvásnál, arra tuti felkelsz. :D


Lényegében a köldök piercing ugyanolyan, mint a fülbevaló. Ha kilöveted eleinte annál se túl jó érzés megforgatni, ugyanaz a kettő. Ha beleakadsz valamibe a fülbevalóval, az se jó.


A fájdalom ne tartson vissza, mert nem lesz az. :)


Egyébként egyél és igyál előtte rendesen, meg vigyél magaddal csokit, cukros üdítőt.


Én fél perc után felpattantam mondván, hogy jól vagyok, majd 3 perccel később kicsavarodott bokával eszméltem fel a székből. A nővérem tartott, hogy le ne essek.. állítólag rángatózos rohamom volt, mint az epilepsziásoknak szokott lenni. :D Durva, semmire se emlékszek.. De azt tudom, hogy nem ettem előtte...


Szóval teli gyomorral menjél megcsináltatni és maradj nyugton 5 percig, akkor nem lesz gond. :)

2014. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a vérvétele után feküdtem a rendelőben, mert tiszta fehér lett az arcom, és szédültem. Már jó pár fülkilövést túléltem, azok nem voltak vészesek, de ettől nagyon félek. :D
2014. febr. 8. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam, úgy hogy lejegeltem. Maga a szúrás nem fájt, ne az, hogy beletettem a pc-t elég kellemetlen. De profi nyilván teljesen máshogy csinálja, de nem hinném, hogy fájdalmasabb, mint amikor én magamnak küszködtem vele, szóval szerintem kibírható.
2014. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bellaesmark69 válasza:

Nekem rettenetesen fájt!

4 pc van.

Egy microdermal, 2 a fulemben, es a koldokom.

Az osszes kozul a koldokom fajt a legjobban. Nagyon fájdalmas, olyan volt mintha átszúrták volna a gyomromat :/

1 perc az egesz ha nagyon akarod, ki bírod.

2019. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!