Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép szeretnék lenni.! Hogy...

Szép szeretnék lenni.! Hogy legyek az?

Figyelt kérdés

Szép akarok lenni..nem a legszebb ..

Egyáltalán nem érzem magam szépnek..sőt inkább "csúnyának" ?! a szüleim mint szerintem minden szülő azt mondja hogy szép vagyok + barátaim. De szerintem nem..Nem vagyok kövér..42kg.vagyok..12éves lány. Hosszú sötét barna hajam van,sötét barna szemem ami szerintem nagyon csúnya.?!Sötétebb böröm van.Nem sminkelem magam..soha nem is sminkeltem..És szeretnék legalább egy kicsit is szép lenni vagy legalább annak érezni magam...Hogy legyek szép?



2014. febr. 9. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Képpel kicsit egyszerűbb lenne:) Nem muszáj ide, lehet privátban is vagy bármi, de a legtöbbet és leghasznosabbat személyre szabottan tudjuk mondani leginkább... 21/L voltam:)
2014. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fiatal vagy még sokat fog változni az arcod/tested stb

én is csúnyának tartottam magam 12évesen most 15leszek és sokat változtam és már nem tartom csúnyának magam

2014. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tubifex ***** válasza:
kezdd azzal, hogy magabiztos vagy és elfogadod magad olyannak amilyen vagy. egy félénk önbizalom hiányos -egyébként szép arcú- lányt senki sem fog szépnek tartani,ha magát nem látja annak. sminkhez még fiatal vagy,de otthon gyakorolj,próbálkozz és mire aktuális lesz,addigra jól fog menni.
2014. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képet küldesz priviben? (nyugi nem vagyok egy pedofil állat)


Egyébként nagyon fiatal vagy szerintem még nem is nagyon kamaszodsz. Sokat fogsz változni.

2014. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek az is jó lenne, ha nem hinnél el mindent, amit a TV-ben látsz. Nem néz ki mindenki úgy, mint a modellek vagy az agyonplasztikázott sztárok, de attól még lehet szép. 12 éves vagy sokat változol még.
2014. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képről könnyebb lenne, de szerintem is sokat változol még, nem érdemes ezzel foglalkoznod, szeresd önmagad, hogy mások is szeretni tudják!
2014. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mosolygós Arc válasza:
a sötétbarna hajjal és szemmel nem értem mi a gondod és miért csúnya sőt a sötétebb bőr sem tudom miért probléma..Bakker ezzel most elvetted az önbizalmam :O
2014. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!