Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alakformáló edzés otthon. Hogyan?

Alakformáló edzés otthon. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég rossz alakom van. A combjaim és a vádlijaim nagyon vékonyak, fenekem nincs, a hasam viszont elég nagy, mert csak oda tudok hízni sajnos. A melleim kicsik és lógósak. Szóval nem túl szép összkép.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit tudnék tenni, tudtok-e ajánlani jó gyakorlatokat kifejezetten ezekre a testrészekre? Minél előbb szeretnék látványos hatást elérni, de természetesen tudom, nem így megy. Segítsetek, hogy tudnám elkezdeni? A konditerem sajnos kiesik, szóval csak otthoni gyakorlatokra gondolok.

A válaszokat előre is köszönöm:)


2014. febr. 14. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
a youtube tele van videokkal de vehetsz dvd-t is, pl rubint réka van elég kemény 20 perces has videója.
2014. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én otthon szoktam aerobikozni heti 2-3 alkalommal. mostanában picit hanyagoltam, menzesz alatt nem szeretek tornázni

Én Béres Alexandra tornáit szeretem a legjobban!

Nem könnyű egy ilyen mozgásformába belevágni, én már kezdem megszokni és átküszködve néhány részt mindig végigcsinálom.

Azt tanácsolom az otthoni edzéshez,hogy mindig legyen egy sportos felszerelésed amiben tornázni fogsz. Nálam mindig ki van készítve egy tornacipő egy póló egy törülköző és egy térdig érő tornanadrág. Ne lógós pulcsiba kezdj hozzá!

Alexandra videóiban vannak olyan részek amikor fel kell kapni a súlyzót. Én 1 kg.os súlyzóval dolgozom. De ha nincs súlyzód akkor egy fél literes palack is elég megtöltve.

Internetről töltöttem le a videóit. A kedvencem a "Lendületben".Kb mindegyik egy órás. A fogyáshoz bizony mozgás kell , elszántság, akarat. Ne várj csodát egy hét elteltével .A heti 1-2 alkalom a szintentartáshoz elegendő, de ha nagyobb változást szeretnél akkor 3-4 alkalommal kell mozogni. Kb 3 hónap kell hogy szépen látszódjon az eredmény.

2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ! Én ezt szoktam megcsinálni egyszer reggel, egyszer este, minden nap!

http://www.youtube.com/watch?v=lcvmqSrG77U

2014. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!