Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészet otthon?

Harcművészet otthon?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy mindig azt olvasom hogy otthon nem lehet megtanulni verekedni, hülyeség, stb.

Lehet igazatok van, de ha megnézzük ugye minden mesternek volt egy mestere, de egyszer csak elfogynak, mert ugye valakinek ki kellett találni. Éppen ezért én mért nem tudnék itthon mondjuk kitalálni egy harcművészetet? Amit persze alkalmazni is tudnék sok gyakorlás által reflexből, ráadásul ketten vagyunk, vagyis ha egyedül kevés lennék mert nincs ellenfél (és eddig lehet igaz is) akkor egy másik emberrel miért nem?


Ezekre a kérdésekre szeretnék értelmes választ kapni, és lehetőleg indokoljátok meg,köszönöm.



2014. febr. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

mert a mester a tanult dolgait fejleszti tovább,igazítja magához és a szükségleteihez,így hoz létre egy új dolgot.

ha van összehasonlítási alapod,akkor lenne lehetséges az amit szeretnél.

2014. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a tesóm aki jár ju jitsura, megtanítaná az alapokat amit én tudnék fejleszteni vele?
2014. febr. 11. 19:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Vagyis amit tanul, azt taníthatná nekem is, és ezt együtt vagy én tovább vinném/vinnénk?

Én egyébként azért is nem járok mert nincs igazából elég időm, vagyis itthon edzek,futok, és ebbe nem akartam már belevágni, viszont ha elvileg ő rendesen megtanulja ott, és itthon nekem is megtanítja az fejleszti őt is, nem?

2014. febr. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!