Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még csak 13 éves vagyok de a...

Még csak 13 éves vagyok de a mellem elég nagy és lóg meg kicsit szétáll. Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nincs velük semmi baj :)
2014. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ellen,hogy szétáll nem sokat tehetsz.Régebben olvastam,hogy jót tesz ha nem hordunk annyit melltartót,így rászoktam,hogy itthonra nem veszek fel,és tényleg jót tettek neki,pedig nekem is nagyok vannak(78-80/E)
2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha nagyok a melleid, akkor szerencsés vagy:) Valamennyire minden mell "lóg", legalábbis a kellően nagyok, ettől van szép mellformájuk:) Persze az igaziakról beszélek, nem a ronda, labda formájú szilikonokról. Azzal, hogy szétáll pedig szintén nincs az égvilágon semmi baj. Biztos nagyon szépek lehetnek.

f22

2014. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nappal hordj melltartót. Mást nem tudsz tenni.
2014. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
Körte melled van, ennyi, nekem is. Ezzel semmi baj!
2014. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha valahol olvastam volna egyszer, hogy ha dolgozol mellizomra,az javíthatja a mell tartását. Én kipróbáltam,nekem is lógtak picit (75E), és mióta fekvőtámaszozom (kb fél-1 éve), mintha nem is lógnának már. :) Nem tudom,van e benne valami, egy próbát azért megérne, nem? :D
2014. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
hord a vállaidon őket ;)
2014. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk!!! Hol laksz?
2014. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!