Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok hajam van az...

Ha nagyon sok hajam van az előny lehet modellkedésnél?

Figyelt kérdés
Egy csomóan azzal jönnek, hogy milyen szép hajam van, meg hogy jó, hogy nem festetem, mivel szinte mindenki azt csinálja. Bár én annyira nem szeretem épp azért mert olyan sok, hogy nem bírok vele xD Szóval az ilyen lehet előny? Nem soknak van ilyen haja, hogy mellette még az alkata is meglegyen..:D
2009. dec. 11. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, leszarják a hajadat, az arcod a lényeg, és a testmagasságodat.
2009. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igenis számít, elvégre az összhatásba beletartozik. Ha valóban nagyon szép hajad van ( na meg persze minden más is megfelelő a modellkedéshez) akkor ez egy plussz dolog lehet. Na de az is igaz, hogy ettől ugyanolyan keményen kell neked is dolgoznod, mert ettől önmagában még nem leszel jó modell.
2009. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem számít, mert hajfelvarrással simán elérhető a szép haj...

a szép arc és jó alak, magasság számít.


Meg az, hogy vannak- e ismerőseid...

2009. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!