Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményed a torkos...

Mi a véleményed a torkos csütörtökröl? Szoktatok ilyenkor menni éttermben ki használjátok ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Royalba megyunk az utolso oraban 990ftert annyit eszel amennyi beled fer...
2013. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó kezdeményezés! Én támogatom! Mi elszoktunk menni. Ilyenkor olyan drága étterembe is el lehet menni amit hétköznap sem enged meg magának az ember. Jó, hogy 50%-ék kedvezmény van rá és vannak helyek ahol ilyenkor is finomakat lehet enni és ki lehet próbálni az éttermeket.
2013. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még sosem mentem torkos csütörtökön étterembe. Amúgy sem megyek sűrűn,egy évben kb 3-4szer ,de akkor ne csak a budi mellett vagy a kirakatban legyen hely,és ne legyen dugig az étterem.Számomra az egy jó este,egy élmény és utálom ha sokan vannak ..Trófeába is ezért nem voltam még ,mindig tele van ..

Amúgy nem tudom ,én ha elmegyek étterembe nem azért megyek hogy telezabáljam magam 990ért ,azt otthon is megtudom tenni. Én enni akarok egy jót,szolgáljanak ki,szép,csendes,meghitt helyen ha már egyszer elmegyek és nem én robotolok a konyhában :D

2013. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még sose voltam torkos csütörtökön, de idén kipróbálom. :)
2013. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!