Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha veszek egy...

Szerintetek gáz ha veszek egy ugyanolyan cipőt mint amit nemrég vett az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Amúgy ezen kívül egyik cuccunk sem olyan mint a másiké csak megtetszett a cipője és mivel még az ára is jó szeretném megvenni. Amúgy nem egy egyedi darab, csak egy egyszerű dorkó. Ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök venne egy ugyanolyan cuccot mint amit ti?
2014. márc. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ezesetben. Ha valami egyedibb cuccom lenne és abból venne ugyanolyat, annak nem örülnék persze de szóvá nem tenném.
2014. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ez csak annyit jelent, hogy neki is tetszik, aminek örülnék. Persze, ha minden cucca ugyanolyan lenne, mint nekem, az már zavarna:D
2014. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mi mit mondunk, nem? Attól ő még lehet begőzöl és "örihari" meg minden. Nem egyszerűbb tőle megkérdezni, hogy nem zavarná-e a dolog?
2014. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így felnőtt fejjel azt mondom, egyáltalán nem gáz, miért ne lehetne ugyanolyan? De nem olyan rég voltam tini, és bizony nálunk is voltak konfliktusok ebből. Egy normális barát azért megérti, ezt mérlegeld.
2014. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogom venni szerintem, mert tényleg nagyon jó árban van és ha elhalasztanám azt megbánnám. :)
2014. márc. 1. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt megveszed azért kérdezd meg a barátnődet, hogy nem zavarná-e! Amúgy engem sem zavar, főleg ha előtte megkérdezi, úgy korrekt.
2014. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!