Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik férfi manikűrös?...

Létezik férfi manikűrös? Férfiként milyen szolgáltatásokat kaphatok?

Figyelt kérdés
Klasszikus zenélek és ezért nagyon sokat törődöm a kezemmel, mindig ápolom és kipróbálnám a manikűröst. Csak nem tudom, hogy létezik-e ilyen, vagy esetleg hülyének néznének, ha bemennék egy manikűröshöz.
2014. márc. 4. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok, nem nézem hülyének a férfi vendégeimet, meglepődnél, hogy mennyi férfi manikűröztet.
2014. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, valószínű hogy nem a kerdesedre valaszlok de pont most tervezek venni egy japan manikűr szettet amivel otthon szepen meg leet csinalni a kormot. Es ezt a férfiak nak is nyugodtan lehet hadz alni. Egy hagranya hogy draga 10000ft a szett de az nagyon soka evek alatt sem fogy el es osszessegeben olcsobb mintha mindig kormoshoz mennel megterul az ara. Bocs a helyesirasi hibakert mobilrol iroj
2014. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! 10e Ft egész jó ár!
2014. márc. 5. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vészes főleg ha kiszámoljuk, hogy manikűrösnél 1500 Ft a japán manikűr és ha havonta mész akkor egy év alatt már meghaladod a készlet árát. Elvileg 2-3 hétig szép fényes marad a köröm és erősíti is. Nem tudom te pontosan mit szeretnél, hogy milyne legyen a körmöd de ettől lesz fénye.Szóval ha ez nem zavar akkor szerintem mindeféleképpen érdemes lenne egy készletet beszerezni én is a napokban tervezem a P.shine fajtát. A nagy készletet néztem ki magamnak az kerül 10e Ft-ba de nagyon lassan fogy el (pár év) és csak jókat olvastam róla.
2014. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!