Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltetek mar latatlanban...

Rendeltetek mar latatlanban parfumot? Olyan volt, mint amilyet elkepzeltetek, vagy csalodtatok?

Figyelt kérdés
Melyik volt pontosan? Ha nem tetszett, mit csinaltatok utana a parfummel?

2014. márc. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rendeltem még így, hogy lehet látatlanban parfümöt rendelni? Nem az a lényeg, hogy tetsszen az illata?
2014. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont most rendeltem látatlanba. Az összetevői alapján nagyon tetszett. Előtte heteket olvastam visszajelzéseket az illatról. Igazából, pont olyan lett, mint amit elképzeltem. Nem csalódtam benne :)

Az illat neve Guerlain Habit Rouge.

2014. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EG0 ***** válasza:

Ó, sokszor! Fragrantica.com -on szoktam utánaolvasgatni, ott a szavazatokból és a felhasználói véleményekből elég pontos képet lehet kapni adott illatról.

Nekem kb. 80-20% a bejött-nem jött be arány a blind buy-oknál. Cserébe az illataim többsége sosem jön velem szembe, mintha a drogériák aktuális toplistájáról választanék vagy az éppen TV-ben hirdettek közül.


Előző: a Habit Rouge elég bevállalós szaglás nélkül. :-) Nekem a Guerlainek kevés kivételtől eltekintve "öregesek" (de kiváló minőségűek).

2014. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy nem csak en vagyok igy, hogy kepes vagyok szaglas nelkul a velemenyek es illatjegyek alapjan elkepzelni es megrendelni parfumot :) Eddig egyszer nyultam nagyon melle - a DKNY zold almacskaja iszonyu rohadtalma szagot araszt rajtam, de ez nem a parfum hibaja, hanem a borom kemiajan mult.

En is a Frangrantican es meg a kremmanian szoktam velemenyt olvasni rendeles elott. Az illatfelhon is sok velemeny van, azt is szeretem.

koszonom a valaszokat :)

2014. márc. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!