Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy nem...

Érezted már azt, hogy nem olyan ruhákat, frizurát, sminket stb. hordasz, amilyet igazán szeretnél, de nem tudod merre kezd el a nagy átváltozást?

Figyelt kérdés
Esetleg anyagi problémák állnak az utadban vagy egyszerűen félsz a változástól?

2014. márc. 5. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Beleragadtam a megszokásba, pénzem lenne, de egyszerűen nem is tudom, hogy min változtassak.
2014. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg lenne ötletem, tudnék min változtatni, de pénzem nincs egy NORMÁLIS fodrászra sem :D :/

Ismerek olcsón dolgozó fodrászokat, de egyikkel sem vagyok megelégedve. Olyat szeretnék, aki konkrét tanácsokat ad, hogy klassz divatos frizurám legyen. Most nagyon slamposnak érzem magam.

És akkor még nem beszéltem a ruhákról, sminkről, kozmetikusról...

2014. márc. 5. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos stílus ami nagyon vonz és vannak is ilyen ruháim amiket fel is veszek néha. Csak nagyon kevés alkalom van rá hogy így öltözzek. Hétköznapokra, arra hogy naponta kétszer hozzam-vigyem a gyerekeket oviba/isibe, bevásároljak, leginkább magamra kapok valamit ami kényelmes, és megyek. Szóval leginkább ez tántorít el, bár amúgy sem akarnék minden nap, napi 24 órában annyira feltűnően öltözködni. Itthon csak leggingset hordok kardigánnal, ezt még stílusnak se lehet nevezni.
2014. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pénzem sincs megvenni mindent, amit szeretnék, másrészt amennyi van, azt se látom értelmesnek elkölteni rá, mert nem tudnám kihasználni. Munkahelyen vannak öltözködésre vonatkozó előírások. Otthon kényelempárti vagyok (mondjuk ez nagyon igaz rám mindig, hiába csinos egy ruha, ha nem elég kényelmes, úgysem hordom szinte soha), máshova meg megint nem biztos, hogy fel tudom venni.

Egyébként nem vagyok félős, gyakorlatilag bármit bevállalok, ami nem jár tartós eredménnyel vagy nem sodorhat kínos helyzetbe. :)

2014. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én utoljára úgy 11-12 évesen, mikor egyáltalán elkezdett érdekelni az öltözködés. Volt elképzelésem, hogy mit szeretnék változtatni, de féltem belevágni. Végül mikor gimibe kerültem, az új környezet hatására sikerült, azóta is úgy nézek ki ahogy akarok.
2014. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így érzek. ):
2014. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem ilyet... Mindig olyan dolgokat hordtam amik tetszettek, főleg turikban vásárolok olcsón jó minőségű ruhákat.
2014. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!