Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? (kép)

Kövér vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Nem vagyok magammal megelégdve... Vagyis pontosabban egyszer meg vagyok, egyszer viszont nem. Sokan mondták már, hogy jó, de egyszerűen nem érzem... És nem tudom mit csináljak. Fogyókúrázni még nem igen szeretnék, hiszen most növök... Ti mit mondtok vagy mit tanácsoltok? 14/L

[link]

[link]



2014. márc. 5. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Csinos vagy, de semmiképpen sem kövér!

21F

2014. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Ideális az alkatod. Minden rendben van veled.
2014. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
phuu... csak az a baj, hogy emiatt nem igen merek ismerkedni sem... :/ szóval ez még jó? szerintetek még fog váktozni az alakom? előre is köszönöm! :)
2014. márc. 5. 21:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az alakod, és természetesen fog még változni, hiszen most érsz felnőtté testileg. Ne csinálj problémát ott, ahol nincs is :-)
2014. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Olyan buta vagy, tök jól nézel ki. :)
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Okos gyerek.
2014. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

te nem kövér vagy hanem nincs semmi magabiztosságod


17/F

2014. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Te is tudod nagyon jól,hogy nem vagy kövér,csak itt adod az ártatlant,hogy "jaj semmi önbizalmam" Ha nem lenne önbizalmad,akkor ilyen miniruhát sem vennél fel....
2014. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér. Közel sem vagy a kövérséghez.


Amit tehetsz: sport. talán akkor nő az önbizalmad.


Én utáltam magam a te korodban /most 29 vagyok :)/.


Nem éreztem, hogy szexi vagyok vagy jól nézek ki. Visszagondolva a következő volt jó hatással rám: sport és változatos étkezés. Én pl teniszeztem és minden más sportban is jó voltam. Nem voltam egy kigyúrt csaj :D de az önbizalmamnak akkor jót tett.


Egyébként én nem tudom, de ezt tényleg testképzavarnak hívják. Párom csontsoványnak látja magát, miközben semmi baj nincs vele... ő pl azért képzeli ezt be magának, mert sokan beszólogatnak neki a vékonysága miatt és mert mindenki más el van hízva és unatkoznak... Ha esetleg nálad is hasonló a helyzet: NE hallgass másokra, nagyon csinos vagy!!!!

2014. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, egyáltalán. Kislányos alakod van, de hát még kislány is vagy. Alakulsz még.
2014. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!