Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyok,176cm...

Egy 16 éves lány vagyok,176cm magassággal és 54kg-al. Mi a véleményetek, kövér vagyok? Jajj és járhatok-e megassarkúban? :D

Figyelt kérdés

#szép #csúnya #kövér #soványság #Magasságg #megassarkú
2014. márc. 6. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
csöppet anorexiás lehetsz
2014. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Csonti vagy. A magassarkút pedig megtiltom!
2014. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
egy képet már igazán rakhatnál az alakodról, bár az adatok alapján modell alkat vagy, amennyiben jól oszlik el...ha rosszul, akkor elég bénán nézhetsz ki :/
2014. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze járhatsz, így sem vagy elég magas, emeld ki mégjobban. Szeretem a piros színt, még se vehetem fel a piros zakót a hullafehér bőrömhöz. Hogy nézne már ki? Most az a divat, hogy visszahajtják a nadrágszárat mégse tehetem meg a 170cm magasságommal, mégalacsonyabbnak tűnnék. Hogy néznék már ki?
2014. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De ocska, hogy ilyen cinikus vagy...mar bocs! Miert nem vehetned fel a piros zakot...ugyan kerlek!!! Ez bena felfogas. Talan te egy kover diszno vagy es irigy van a sulyomra meg a magassagomra. Ez ilyen, nem vagy egyedul az irigyseggel. Rengeteg ember irigy a szepsegemre es az alakomra, de mar megszoktam a rosszindulatu szurkalodasokat! :-*
2014. márc. 13. 17:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Na,eddig nem bántottalak,és az uccsót sem akarom védeni,de ritka egoista liba lehetsz,már ne is haragudj.És 165 cm,53 kg vagyok,mielőtt nekem esnél,hogy "alacsony,kövér disznú vagyok".Te meg egy anorexiás létra.Jó éjszakát.
2014. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
"Nem vagy eleg magas, emeld ki megjobban" ez mi, ha nem bantas? O megbantott, en visszabantottam :-) ez mar csak ilyen, Jo ejszakat!
2014. márc. 13. 18:50
 18/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Elárultad magad: "...és irigy vagy a súlyomra és a magasságomra" meg aztán:

"Rengeteg ember irigy a szépségemre és az alakomra, de már megszoktam a rosszindulatú szurkálódásokat."

De előtte valakinek azt írtad, nem vagy az a fajta, aki fényezné magát....

Óh, és ne legyél elájulva a 176 cm-től, én 180 cm vagyok, de nem jutna eszembe kiírni egy ilyen kérdést,(mivel úgy gondolom semmi jó nincs benne) főleg, ha jómagam is tudom, hogy nem vagyok kövér....ez jól tudod, hogy a vékony kategória. Óh,és elárulom, azzal, hogy te kitetted ezt a kérdést, vállaltad azt, hogy bármiféle őszinte választ fogsz kapni, szóval nem kell bántani a 14#-es válaszolót sem, még akkor is, ha úgy érzed ő is megbántott téged a stílusával. Mi az, hogy le kövér disznózod?? Ha az lenne sem illene ilyet mondanod...legyen már benned egy kis empátia, ha tudod mit jelent...

Elmondom mit gondolok,( mivel gondolom most azt vártad, hogy mindenki ömlengjen, milyen jó alakod van), de elárulom csak egy buta beképzelt lány vagy....Így akarsz bejönni a fiúknak? Lehet, hogy ebben a korban még tapadnak rád, de nem leszel mindig 16 éves, márpedig a FÉRFIakat nem fogják érdekelni az olyanok, mint te.

Ha most rosszul esik,amit írtam, sajnálom. De le kellett írnom.

16/L

2014. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

vékony vagy


felőlem járhatsz...


sportolj!

2014. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!