Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Az ilyesmi alkatu...

Fiuk! Az ilyesmi alkatu lanyok ducinak vagy normalis testalkatnak szamit?

Figyelt kérdés
[link] en kb. ilyen vagyok. en nem tudok donteni es nem nagyon erzem jol magam. kellemetlenul erzem magam tarsasagban mert az osszes lanynak modell alkata van kozbe mondogatjak hogy fuu de dagadt vagyok es ilyenkor ez eleg kellemetlen nekem. oszinten. 167 cm vagyok es 57 kg. OSZINTEN (mert az osszes bnom azt mondja h nincs semmi baj az alakommal es nem tudom elmondani h kedvessegbol/szanalombol mondjak e vagy oszinten igy gondoljak.)
2014. márc. 6. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A felesleg nem baj.

A baj hogy nincs alatta izom ezért löttyedt és formátlan..

18/F

2014. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En izmos vagyok . foleg a labam. a hasam is csak van rajta az apici felesleg ami zavar
2014. márc. 6. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem így nézel ki hanem sokkal jobban.


Aki beszól azt vágd pofán.

2014. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretek verekedni:) csak azt nem szeretem hogy ugy vagyok elkonyvelve mint a duci csunya. mindig en cipelek mindenkit meg a oszt.tarsammal jarok edzesre es ott csinalunk tancot es mindig en emelgetem ot es elvarja h en emeljem fel es engem meg sem kerdez hanem rogton mondja h majd en felemelem.ugyanigy tesi oran..es nagyon kiakaszto mar..
2014. márc. 6. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 160 centivel és 67 kilóval nézek ki így. Rosszul látod magad a tükörben. Nem vagy dagi, gondolom 15-6 éves lehetsz vagy kevesebb. Ebben a korban még megy a kocsogoskodes. :)
2014. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne másnak akarj megfelelni hanem magadnak... Ha úgy érzed dagi vagy akkor fogyj, ha jól érzed magad akkor meg szard le mások mit gondolnak.
2014. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2014. márc. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!