Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Normalis, ha valaki...

Csajok! Normalis, ha valaki ilyen helyzetben irigy?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy csaj feltesz a facebookra egy kepet, buli elott, szepen kisminkelve, vagany ruha rajta, szep cipo; a szobajaban, es nagyon szep szobaja van, szep butor, mupadlo, egy ilyen komod, amin rengeteg sminkcucc, parfum, testapolo van, szepen ki van festve a szobaja....
2014. jan. 30. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
nem lennék irigy, sőt nem értettem soha azokat, akik ezt csinálják. Miért kell feltenni képet buli előtt? vagy pl. miért kell kiírni, h mit csinál az ember? hová megy? kivel? A fb számomra nem egy napló, sem fotóalbum. Ott csak a kapcsolatot kellene tartani.
2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Nem lennék irigy, mindig csak röhögök azokon, akik felrakják, hogy milyen ruhában mennek bulizni:D Minek??
2014. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, majdnem mindenki sóvárog olyan dolgok után amiket nem engedhet meg magának (én pl 10 éve nem voltam síelni, mindig kicsit szomorú leszek ha látom hogy más megteheti). Amíg ez az érés nem irányítja az életed vagy ébreszt benned rosszindulatot az illető felé, addig semmi gond.
2014. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ilyen szép szobám, szóval igen, irigyelném..de csak a szobáját, az életét nem.
2014. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, maximum megcsodálnám, hogy milyen szép. Nem mondom, hogy nem örülnék én is a sok szép ruhának meg sminkcuccnak, de azért vannak ennél jóval fontosabb dolgok is.
2014. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!