Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercing! Help?

Ajak piercing! Help?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek csináltatni és segítséget szeretnék kérni,hogy mik a tudnivalók? igaz,hogy nehezen megy majd vele a kajálás,ivás? Rágózni lehet vagy azt is ki kell hagyni? Mennyire fog bedagadni? Írjatok please:D

2014. márc. 6. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

tejtermékeket, meg az alkoholt szúrás után 2hétig hanyagolni kell, de más ételek fogyasztása semmivel sem lesz másabb, mint előtte: húzódni fog egy 2hétig, kb addig is lesz bedagadva (én mondjuk pl: ebben a "kritikus" 2 hétben nehezen ettem almát, addig fel kellett kockáznom).

gyógyulási idő: 4-6hét.

rágó: rágózhatsz, de érzékeny lesz az ékszer miatt az ajkad, ez rajtad múlik, hogy azt a húzódást ami az ékszer miatt van elviseled-e.

Octeniset-et tudom ajánlani kezeléshez, nagyon jó fertőtlenítőszer.

2014. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!