Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vérzik a nyelvpiercingem,...

Vérzik a nyelvpiercingem, begyulladt a nyelvem?

Figyelt kérdés

A nyelvem szúrás után nem dagadt be, látszik a szár amivel nincs is baj. De a 3-ik nap este kicsit vérzett, minden nap öblögetek Phlogosollal, és kamilla teát iszok. A 4-ik nap mikor felkeltem véres volt a piercing felső golyója.

Ez normális, ugye nem gyulladt be a pc?



2014. márc. 11. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi nem gyulladt be:D minden piercing szokott esténként vérezni kicsit,amíg friss!
2014. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia nekem durvább volt, reggel úgy keltem fel, hogy tele volt alvadt vérrel a golyó körül majd kb 3 napon át random vérzésekbe kezdett de elég szép mennyiségben folyt belőle.. Végül elmúlt és már semmi baj vele, én is be voltam parázva ráadásul még itt is bunkóztak, hogy takarodjak orvoshoz, meg hülye gyerek vagyok mert cigiztem vele.. ^^
2014. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezért kell ám a pc...
2014. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!